Продавець 💎Sorokka - інтернет магазин ювелірних прикрас розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7227 відгуків

💙💛 Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 18:00, Сб з 10:00 до 16:00. Ваше замовлення буде оброблено в найближчий РОБОЧИЙ час у порядку черги💙💛

💎Sorokka - інтернет магазин ювелірної біжутерії та срібла 925°💎
+380 (68) 886-84-84
+380 (63) 886-84-84

Правило трьох прикрас

Правило трьох прикрас

Вся наша життя підпорядковане певним правилам і нормам. І це стосується не тільки поведінки в суспільстві, але навіть одягу і прикрас. Протягом багатьох років в ювелірному етикеті існувало безліч табу і приписів того, скільки і яких прикрас можна надіти одночасно, щоб це не було моветоном. Напевно кожна жінка чула про так зване «правило трьох прикрас». Про те, наскільки воно актуально сьогодні і потрібно сліпо дотримуватися всіх існуючих догм, ми поговоримо в цій статті.

Більше трьох не можна або що таке «правило трьох прикрас»

Складно сказати, коли саме виникло правило трьох прикрас, згідно з яким одночасно можна носити тільки три ювелірні вироби. Серед рекомендованих комбінацій були наступні:

  • перстень, браслет, сережки;
  • годинник, сережки, брошки;
  • сережки, кольє, браслет.

За цим правилом ні в якому разі не можна було поєднувати годинник і браслет або носити одночасно 4 прикраси: сережки, кольє, браслет і перстень. Саме тому кілька десятиліть тому ювелірні компанії пропонували, а жінки охоче купували готові комплекти-трійники, в яких всі елементи були виконані в єдиному стилі.

Варто слідувати встановленим правилам

Сьогодні «правило трьох прикрас» не просто виглядає безглуздо, але і не мейнстримно. Носити однотипні прикраси стало не модним. Виключення – строгий офісний дрес-код або урочистий захід з бальними нарядами. У цих ситуаціях менше – дійсно краще, і однакові за стилістикою прикраси будуть цілком доречні.

Також варто нагадати, що за «правилом трьох» весільні та помолвочные кільця входили в категорію «прикраси». Сьогодні ці аксесуари не враховуються при складанні ювелірних гардеробів, так як ці колечка постійно носяться і не розглядаються як прикраси. Точно так само натільний хрест є символом віри, але ніяк не прикрасою, хоча варіантів дизайнів у цього аксесуара дуже багато.

Резюмуючи вище сказане:

  1. «Правило трьох» сьогодні не є догмою, але в певних ситуаціях вона працює.
  2. Можна носити більше трьох прикрас одночасно, але головне не переборщити, щоб не виглядати, як новорічна ялинка.

Як уникнути модних провалів

Незважаючи на те, що зараз дуже модно нашаровувати прикраси і поєднувати золото з сріблом, дуже часто можна спостерігати «модні провали». Коли ми дивимося на фото знаменитостей з червоних доріжок, часом створюється враження, що стиліст селебріті зійшов з розуму.

Навіть в умовах вільної ювелірної моди багато поєднання прикрас виглядають занадто безглуздо. Але якщо для модних подіумом це можна назвати продуманим епатажем, то в звичайному житті порахується моветоном.

Одна з найважливіших речей, яку потрібно пам'ятати при складанні ювелірного гардеробу, − прикраси повинні доповнювати образ і наряд, а не відволікати від них. Також вирішальним фактором при виборі прикрас є загальний стиль одягу і те, з якої нагоди і куди вони надягають. Не бійтеся експериментувати, але завжди дотримуйтеся золотої середини, щоб знаходиться в модному контексті і при цьому підтримувати свій власний індивідуальний стиль. У цьому допоможуть статті на сайті Sorokka, в яких ми розглядаємо модні ювелірні тенденції та вигідні комбінації різних за стилем прикрас.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner