Продавець 💎Sorokka - інтернет магазин ювелірних прикрас розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
6905 відгуків
💎Sorokka - інтернет магазин ювелірної біжутерії та срібла 925°💎
+380 (68) 886-84-84
+380 (63) 886-84-84

Як продовжити термін служби позолочених прикрас

Як продовжити термін служби позолочених прикрас

Хорошою альтернативою дорогим прикрас з благородних металів є вироби з позолоти. Іноді їх ще називають доступною розкішшю. Такі прикраси виготовляються з металу більш доступного за ціною, ніж золото, наприклад, срібла, нікелю або міді. Зверху наноситься тонкий шар золота. Використовувана техніка застосовується не тільки в декоративних цілях, вона значно покращує експлуатаційні характеристики прикраси.

Як продовжити термін служби позолочених виробів

Позолочені вироби не так довговічні, як золоті або срібні. Тим не менш, при правильному носінні, догляді та щодо такі прикраси будуть радувати власників досить довго. Є кілька обов'язкових умов, які потрібно дотримуватися поціновувачам позолоти.

  • Прикраси з позолоти потрібно обов'язково знімати перед купанням. Особливу увагу варто проявляти під час морського відпочинку, солона вода може істотно зіпсувати зовнішній вигляд виробів.
  • Уникайте контактів позолоти з побутовою хімією. Також варто врахувати, що позолочене прикраса може поміняти колір при контакті з цибулею, сіллю, яєчним жовтком і побутовим газом.
  • Зберігати позолочені прикраси краще в спеціальних коробочках, щоб уникнути попадання сонячних променів, пилу і бруду.
  • Варто уникати попадання на позолочені речі парфумів, кремів і інших косметичних засобів.
  • Прикраси слід берегти від ударів і подряпин.
  • Краще уникати чищення позолочених прикрас гострими предметами і щітками.

Як почистити позолочене прикраса в домашніх умовах

Одним із способів продовжити життя позолоченого виробу є чищення. До цього процесу треба підходити дуже уважно. Перш ніж приступити до чищення, виріб треба оглянути. Якщо на поверхні є сколи, краще віднести прикраса до фахівця. Всю іншу позолоту слід підготувати до чищення. Для цього все, що відібрано, потрібно промити в воді, витерти насухо і протерти ватним диском, змоченим в спирті. Після цього можна приступати безпосередньо до очищення.

В домашніх умовах чищення можна зробити за допомогою наступних засобів.

  • Оцет. Дві столові ложки оцту розводяться в 1л води. В одержаний розчин прикраси поміщаються на 45 хвилин, потім їх слід прополоскати в чистій воді і натерти сухою м'якою тканиною.
  • Зубна паста. Це найбільш поширений метод. Для чищення потрібно брати звичайну зубну пасту без кольорових добавок або зубний порошок, а ось зубну щітку не можна використовувати. Для чищення найкраще підійде спеціальна кухонні мочалка середнього ступеня жорсткості.
  • Нашатырный спирт. Используется при незначительных загрязнениях изделия. Из нашатырного спирта (2 ст. л.) и воды (1л) готовится раствор. В нем изделия замачиваются на 10-15 минут, а затем протираются мягкой тканевой салфеткой.

В качестве возможных чистящих средств также рекомендуют соду. Из нее готовят своего рода кашицу и обрабатывают ею изделие. Однако такой способ агрессивен и иногда может нанести вред покрытию.

В последнее время, как хорошее чистящее средство, многие рекомендуют кока-колу. Напиток, содержащий ортофосфорную кислоту, хорошо удаляет загрязнения. Чтобы почистить изделие в коле, необходимо замочить в ней кольца и серьги на полчаса, затем промыть и натереть.

Чистить позолоченные изделия нужно регулярно, а не только в тех случаях, когда на них появляются темные пятна. Чистка, а также бережное отношение к украшениям с позолотой будут залогом их целостности и красоты. Надеемся, наши советы помогут продлить срок службы позолоченных украшений и сохранить любимые изделия в хорошем состоянии.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner