Продавець 💎Sorokka - інтернет магазин ювелірних прикрас розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7227 відгуків
💎Sorokka - інтернет магазин ювелірної біжутерії та срібла 925°💎
+380 (68) 886-84-84
+380 (63) 886-84-84

Родированная біжутерія

Родированная біжутерія

Біжутерія з родієвим покриттям

Популярність ювелірної біжутерії відомого світового бренду Xuping зростає з кожним роком. І це цілком зрозуміло, враховуючи доступну ціну і те, що зовні вироби неможливо відрізнити від прикрас з дорогоцінних металів. Секрет полягає в тому, що в якості напилення компанія використовує справжнє золото і родій. Якщо про позолочені прикраси у покупців питань немає, то що таке родированная біжутерія знають не всі. Саме про це піде мова в статті.

Родієве покриття: що це таке

Родирование ювелірних виробів – це процес, при якому на прикрасу наноситься тонкий шар родію. Цей сріблястий дорогоцінний метал платинової групи самий рідкісний і найдорожчий дорогоцінний метал. Процес видобутку металу досить трудомісткий: родій неможливо добути в чистому вигляді, він витягується з платинових або нікелевих руд. Враховуючи рідкість і дорожнечу металу, а також те, що в цілісному вигляді він досить крихкий, з родію не роблять прикраси. Зате в якості покриття він дуже цінний.

Переваги і недоліки родиевого покриття для біжутерії

Головна перевага родиевого покриття – його довговічність. Справа в тому, що родій твердіше золота і срібла, тому родієве напилення більш стійке до подряпин і стирання. Саме тому покривають родієм не тільки ювелірну біжутерію, але навіть прикраси з золота і стерлінгового срібла.

Родій є інертним металом, тому не окислюється на повітрі і не схильний до корозії. Тому на відміну від інших покриттів, таке напилення не тьмяніє з часом і не вимагає спеціальних процедур очищення. Цей дорогоцінний метал повністю гіпоалергенний, тому родированную біжутерію варто купити тим, хто має алергію на срібло. Напилення з родію на біжутерії має високу відбивну здатність, тому прикраси виглядають чудово.

Серед недоліків родиевого покриття біжутерії можна назвати більш високу вартість. Так, ювелірна біжутерія з родієвим напиленням буде коштувати дорожче, ніж аналогічне прикраса з покриттям з 18-каратного золота. Але, враховуючи переваги родирования, це не повинно стати причиною відмови від покупки. До речі, варто придбати родированную біжутерію вже зараз.

Чому варто купити біжутерію з родієвим покриттям

На початку 2020 року родій різко подорожчав. На даний момент його ціна за унцію (28,35 г) складає 15800 доларів США, у той час як у січні 2017 року вона становила 845 доларів.

Для подтверждения ценности этого металла, можно сравнить цены на родий и золото: состоянием на декабрь 2020 года грамм родия стоит 507,98 долларов США, а грамм золота − 59,39 долларов. При этом стоимость родия продолжает расти, а цена золота пусть и несущественно, но снижается.

Учитывая рост цен на родий, можно предположить, что новые коллекции родиевой бижутерии также будут стоить дороже. Поэтому имеет смысл в преддверии Нового года сделать подарок себе и близким, купив в интернет-магазине Сорокка красивые родированные украшения Xuping.

Как продлить срок службы украшений с родиевым покрытием

Как известно, даже очень прочное и качественное ювелирное напыление со временем стирается. Долговечность родиевого покрытия зависит от самого украшения. Естественно, что напыление на кольцах и браслетах будет истираться быстрее, чем на сережках. Однако срок службы родиевого покрытия можно увеличить, если придерживаться нескольких простых правил:

  • Снимайте украшения при домашних работах, в бассейне, бане или солярии.
  • Избегайте контакта родированной бижутерии с агрессивными химикатами, косметикой и парфюмерией.
  • Не чистіть прикраси з родієвим покриттям абразивними засобами. У разі забруднень їх можна очистити за допомогою мильного розчину та м'якої тканини.
  • Зберігайте кожна прикраса в окремому ювелірному мішечку, щоб вироби не терлися один об одний під час зберігання.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner