Ви коли-небудь замислювалися, чому улюблена прикраса виглядає не дуже добре з тим чи іншим нарядом? Це пов'язано з тим, що до певних вирізам підходять конкретні варіанти прикрас, а деякі наряди взагалі не потребують шийних прикрасах. Ось кілька порад, як вибрати біжутерію до вирізу сукні, щоб створити збалансований спосіб.
Як вибрати довжину прикраси
При виборі довжини дотримуйтесь наступних правил:
- Незалежно від того, який тип прикраси на шию ви виберете, в ідеалі воно повинно заповнювати порожнє простір (декольте) або опускатися нижче вирізу.
- Ні в якому разі не можна допускати, щоб нижній край прикраси стосувався лінії вирізу лежав чітко на кордоні вирізу одягу. Це виглядає негарно саме по собі, але також є ризик того, що шийна прикраса випадково «сховається» під одяг.
Якщо ви сумніваєтеся у виборі, в якості підказки можете використовувати таку інфографіку.
Як називаються прикраси різної довжини
Прикраси на шию мають різну довжину, і кожна з них має певну назву:
- Коллар (collar) має довжину 30-33 див. Прикраса щільно прилягає до основи шиї. Часто коллар складається з декількох ниток, і з таким прикраса потрібно використовувати обережно, оскільки воно може зробити шию візуально коротше.
- Чокер (choker) має довжину 35-40 см і розташовується трохи нижче основи шиї.
- Принцеса (princess) має універсальну довжину 42-48 см, завдяки чому така біжутерія підходить практично будь одязі.
- Матинэ (matinee) − намисто довжиною 50-60 див. Така довжина акцентує увагу на зоні декольте і добре поєднується з глибокими вирізами.
- Опера (opera) має довжину 70-85 див.
- Роуп (rope) − довжина коливається від 100 до 115 див.
- Ларіат (lariat) – найдовше прикраса довжиною 120-180 див. Такі намиста часто носять в кілька кілець або зав'язують вузлом.
Вибір шийних прикрас за формою декольте
Спростити вибір допоможуть поради стилістів, які визначили, який тип прикрас гармоніює з тим чи іншим вирізом:
- V-подібний виріз. Підходять всі типи шийних прикрас, що мають V-подібну форму. Це може бути кольє з акцентною елементом в центрі, коротка ланцюжок з кулоном або довга ланцюжок з підвіскою, яка буде опускатися нижче вирізу.
- Круглий виріз. До високого вирізу підходять колар і чокеры, намиста з великим центральним елементом, а також будь-які шийні прикраси, опускаються нижче горловини. Для глибокого круглого вирізу вибирайте біжутерію округлої форми, які заповнять виріз.
- Виріз у формі серця. Підходить будь-яка біжутерія з виразним центральним елементом. Прикраса має знаходитися вище вирізу.
- Квадратний виріз. Є дуже акцентною, тому замість шийного прикраси краще додати цікаві сережки. Для тих, хто хоче все ж одягти щось на шию, рекомендуємо коротку ланцюжок з невеликою підвіскою геометричекой форми, або кольє без виділяється центрального елемента.
- Виріз «човник». Оскільки цей тип вирізу робить фігуру більш широкої, прикраси повинні подовжувати силует. Для цієї форми ідеальним рішенням будуть довгі ланцюжка з кулоном і довгі намиста.
- Відкриті плечі. Такі наряди добре виглядають з чокерами, великими кольє і намистами, які візуально заповнять зону декольте.
- На одне плече. Такий виріз не потребує прикрас на шию, тому краще всього поєднувати його з цікавими сережками.
- З горлом. Одяг з високою горловиною краще поєднувати з середніми або довгими ланцюжками з підвіскою або намистом такої ж довжини.
- Комірець. З закритим комірцем можна використовувати довгі багатошарові ланцюжка, ланцюжка середньої довжини з кулоном, кольє з виразним центральним елементом. Для розстебнутого коміра V-подібної форми підходить будь біжутерія, як і для V-образного вирізу.
Щоб екстрено не довелося підбирати біжутерію до певного поряд, краще заздалегідь приміряти з ним різні ланцюжки, намиста, намиста і намиста. Якщо ви не змогли підібрати підходящий варіант, в інтернет-магазині Сорокка можна недорого купити якісну біжутерію Хьюпинг.