Як підібрати біжутерію до повсякденного одягу

Смак жінки визначається багатьма речами: акуратною зачіскою, доглянутими нігтями, стильним одягом і правильно підібраними аксесуарами, включаючи біжутерію. Хоча ювелірна мода в останні роки стала більш вільною, існують певні правила вибору прикрас, дотримуючись яких ви завжди будете виглядати стильно і елегантно. У цій статті ви знайдете відповіді, як підібрати біжутерію до повсякденного одягу.
Скільки біжутерії надягати до повсякденного одягу
Раніше вважалося, що одночасно не варто носити багато прикрас. В окремих випадках правило «чим менше, тим краще» все ще актуальне. Наприклад, це стосується вибору прикрас для строгого ділового стилю. Але у вільній повсякденному одязі можна сміливо використовувати модну сьогодні багатошаровість біжутерії. Головне – не переборщити і підбирати біжутерію, яка буде підходити по стилістиці одягу, а окремі прикраси гармоніювати один з одним. І навіть з діловим костюмом можна використовувати принцип багатошаровості, хоча прикрас все ж повинно бути не дуже багато і до них застосовуються особливі правила ювелірного етикету.
Повсякденна біжутерія для офісу
Якщо ви працюєте в офісі, вибирайте біжутерію, яка не буде шуміти, відволікаючи інших співробітників від роботи. Це стосується браслетів з шармами, сережок-люстр та інших прикрас, що видають шум при русі. Також недоречна біжутерія, багата камінням, стразами і іншими яскравими елементами.
В консервативному офісі краще уникати масивних, вигадливих і занадто яскравих прикрас. До строгого ділового дрес-коду підходять сережки-гвоздики або невеликі традиційні сережки, ланцюжок з підвіскою або кілька різних за довжиною ланцюгів, колечка без вставок або кільця з невеликим каменем, простий браслет.
Для менш консервативного робочого простору можна підібрати більш оригінальні прикраси, але повсякденна біжутерія повинна залишатися в межах мінімалізму.
Ті, хто працює у творчому середовищі, мають більше варіантів при виборі біжутерії до повсякденного одягу. Тут дозволяється носити більш масивні, барвисті і оригінальні прикраси, оскільки сама сфера діяльності передбачає вільне вираження індивідуальності.
Робіть правильний фокус в повсякденному образі
При створенні будь-якого образу пам'ятайте, що прикраси не повинні затьмарювати вас і один одного. Для цього потрібно правильно підбирати розмір біжутерії до повсякденного одягу. Наприклад, масивні сережки будуть погано виглядати на мініатюрному особі, а маленьке тонке колечко загубиться на тлі великої долоні або товстих пальців.
Если вы используете крупную бижутерию, украшений не должно быть больше трех. При этом важно не размещать рядом несколько акцентных изделий, чтобы они не конкурировали друг с другом. Можно надеть крупные серьги и кольцо с камнем, но в этом случае не стоит надевать на шею выдающееся колье. Вместо этого лучше использовать цепочку с небольшой подвеской или без нее. Также не стоит сочетать крупное кольцо с массивным браслетом, поскольку в определенной зоне должен быть только один акцент.
Використовуючи ті чи інші прикраси в якості фокусу, подумайте про те, чи варто привертати увагу саме до цієї частини тіла. Якщо вам не подобається форма вух, не варто акцентувати на них увагу великими сережками. Краще надіти менш помітні пусети. А якщо ви пишаєтеся своїми грудьми і хочете її підкреслити, можна вибрати гарне прикраса, яка буде привертати увагу до цієї зони.
Розставте пріоритети: яскрава повсякденний одяг або ефектна біжутерія
Працюючи над образом, намагайтеся зробити так, щоб вона гармоніювала з повсякденним одягом. Коли наряд має яскравий принт або помітні декоративні елементи (волани, рюші) не варто використовувати масивні, витіюваті і кидки прикраси з великими кольоровими каменями або безліччю страз. В цьому випадку краще вибрати біжутерію в мінімалістичному стилі. Більш просту щоденний одяг, навпаки, можна освіжити барвистою або оригінальною формою біжутерією.