Сучасні поціновувачі прикрас все частіше стали відходити від виробів з дорогоцінних металів. Така ситуація виникла на тлі появи альтернативних матеріалів, які виглядають не менш ефектно, а коштують в рази дешевше. Так, дуже добре в сучасному суспільстві була прийнята біжутерія Stainless Steel. Це стильні сталеві прикраси, які можна носити щодня, а також їх не буде соромно надягти на урочистий захід.
Серед прикрас Stainless Steel присутні сережки, й персні, браслети, ланцюги, браслети. Свої вироби серед асортименту Stainless Steel знайдуть чоловіки і жінки. Що стосується представників сильної половини людства, то цей вид металу виглядає на них по-особливому брутально і сексуально. Крім того, сталеві прикраси відмінно впишуться в сучасні стилі хай-тек, панк-рок, глем-рок, стімпанк, кельтський і скандинавський.
Завдяки тому, що даний вид металу здатний підкреслити чоловічу силу і жіночу крихкість майстри спеціально створюють парні прикраси. Це можуть бути кільця, кулони або підвіски.
Що собою являє біжутерія Stainless Steel
У перекладі з англійської Stainless Steel означає нержавіюча сталь. Саме сталь марки 316L використовується для виготовлення біжутерії Stainless Steel. Вона являє собою сплав заліза і хрому при низькому вмісті вуглецю. Завдяки такій комбінації, досягається велика внутрішня міцність металу. З нього також виготовляють хірургічні інструменти, так як вона не темніє, не іржавіє і протягом довгого часу зберігає свій первозданний вигляд. Серед інших переваг прикрас Stainless Steel можна назвати:
- довговічність експлуатації;
- підвищений рівень міцності;
- стійкість до ультрафіолетових променів;
- відповідність сучасним нормам безпеки;
- гіпоалергенність;
- естетичність.
При виготовленні біжутерії марки Stainless Steel застосовується якісне напилення, переважно родій і золото, що говорить про стійкість і надійність прикрас з цього матеріалу. Покриття наносять товстим шаром методом гальванізації. Для інкрустації виробів використовують цирконій (фіаніти). Слід сказати, що вироби з металу Stainless Steel не вимагають особливих умов зберігання та догляду. Пошкоджену сталеву поверхню виробів у разі необхідності можна відновити.
Коли і як носити біжутерію
Правила підбору біжутерії мало чим відрізняються від правил носіння дорогих ювелірних прикрас. Підбираючи біжутерію, перш за все, потрібно орієнтуватися на час доби. Перша половина дня припускає скромний і мінімалістичний набір прикрас. Досить буде пари сережок, каблучки або браслета. Увечері можна дозволити собі набагато більше. Крім часу доби, слід також враховувати характер передбачуваного події.
- В офіс або на ділову зустріч краще надягати тонкі ланцюжки та браслети, скромні кільця і сережки. Слід уникати масивних прикрас і великих каменів.
- На прогулянку в парк також не варто прикрашати себе всім наявним у скриньці багатством. Підійдуть сережки-гвоздики, ланцюжок з підвіскою, скромний браслет.
- В ресторан, театр або на прийом можна надіти яскраве кольє, брошки, перстень з великим каменем. Головне, пам'ятати правило – об'ємне прикраса в образі повинно бути одне. І бажано розміщувати його подалі від проблемних зон. Наприклад, якщо вуха трохи завеликі, не варто надягати великі сережки.