Шнурки з срібними вставками стали хорошою альтернативою ланцюжках і джгутів. Така прикраса може собі дозволити людина з будь-яким достатком. Прикраса досить універсально. Його можуть носити як чоловіки, так і жінки, в абсолютно будь-якому віці, з будь-яким одягом.
Переваги шнурків з срібним декором
Шкіряний шнурок - це не тільки модно і лаконічно. На користь такого прикраси говорять і інші факти.
- Зручність носіння. Прикраса має різну довжину, вибрати яку можна відповідно до своїх уподобань. Шнурок з срібними вставками не натирають шкіру і не зачіпається за одяг.
- Універсальність. Шнурок підходить людям будь-якого статусу і його можна носити як з класичним чином, так і з більш неформальним.
- Різноманітність. Шнурки з срібними вставками виготовляються з різних матеріалів, в альтернативних кольорах, габаритах, вони мають незвичайні плетіння, а срібні вставки - цікаві орнаменти та форми.
- Міцність. На шнурку можна носити різні прикраси і навіть не одне. Він добре витримує їх вага.
Матеріали виготовлення шнурків з срібними вставками
Придивляючись до шнурка з срібними вставками, покупці, як правило, в першу чергу звертають увагу саме на срібні вставки. Вони потрапляють в поле зору в першу чергу. Однак, при виборі варто звертати увагу і на матеріал самого шнурка. Найбільш поширеними варіантами вважаються:
- Шнурки з каучуку. Це матеріал рослинного походження з гладкою поверхнею і матовим відтінком. Перевагою такого шнурка є міцність, еластичність і здатність розтягуватися при великих навантаженнях, без ризику порватися.Каучук приємний на дотик і не викликає роздратування на шкірі. Купуючи каучуковий шнурок, слід пам'ятати, що його небажано носити кожен день не знімаючи, тому що структуру матеріалу може порушити частий контакт з водою, парфумерією чи косметикою.
- Шнурок з натуральної шкіри. Такий аксесуар користується чималою популярністю, шкіра зарекомендувала себе як універсальний, міцного і надійного матеріалу. У будь-яких температурних і кліматичних умовах шкіряний шнурок зберігає свої експлуатаційні властивості - шкіра залишається м'якою, гнучкою і зносостійкого. Як правило, перед виготовленням прикраси, шкіра обробляється спеціальною речовиною, яка забезпечує хорошу вологостійкість. Природно, як і багато матеріалів, вона не вічна - стирається і втрачає свій первісний вигляд.
- Шнурки з текстилю. Найчастіше шнурки з текстилю представлені в шовку або нейлон. Як і попередні матеріали, такі шнурки можуть відрізнятися за типом плетіння, діаметру, кольору. Такі аксесуари мають хороші показники міцності, приємний блиск. Вони стійкі до поту, вологи, зміні температурного режиму, ультрафіолету і дуже приємні на дотик. Вироби з шовку і нейлону не залишають слідів на шкірі у вигляді залишків фарби, їх рекомендують для покупки юним модникам. Текстильні шнурки повністю безпечні для здоров'я, гіпоалергенні і підходять навіть маленьким діткам для носіння натільного хрестика або підвіски.
Довжина шнурків з срібними вставками може бути абсолютно різною - від 35 до 70 см. Найбільш універсальним кольором вважається чорний, хоча все залежить від особистих переваг і стилю.Як і інші прикраси, шнурок з срібними вставками вимагає дбайливого ставлення. Якщо шнурок потьмянів, то його слід протерти м'якою замшею, а срібну вставку краще очищати м'якою матерією без ворсу. З шнурком небажано купатися в солоній воді, а ось на прогулянки, вечірку і навіть на роботу прикраса можна сміливо вдягати.