Продавець 💎Sorokka - інтернет магазин ювелірних прикрас розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7227 відгуків
💎Sorokka - інтернет магазин ювелірної біжутерії та срібла 925°💎
+380 (68) 886-84-84
+380 (63) 886-84-84

Срібний тризуб підвіска - актуальний тренд

Срібний тризуб підвіска - актуальний тренд

Українські символи у прикрасах нині, як ніколи, актуальні. Їх купують патріоти своєї держави, люди, що дійсно люблять країну. Однією із найбільш популярних прикрас є підвіска у формі тризуба. Виготовлений зі срібла кулон, можна носити на ланцюжку, або на шнурку. Оригінальні та стильні срібні підвіски - тризуби власного виробництва пропонує інтернет-магазин ювелірної біжутерії Sorokka. Перед тим як придбати цю прикрасу, варто ознайомитися з тим, який сенс вона має.

Історія тризубу та символізм підвіски

Тризуб для українця це не просто малий державний герб. Це символ незалежності, мужності та віри. Археологи знаходили зображення тризуба на знахідках, які датовані ще першим століттям нашої ери. Схожі символи містяться на давніх солярних знаках в Месопотамії та Індії. Вчені кажуть, що скоріш за все тризуб символізує триєдність та тривимірність світу. Християнством це трактовано як єдність Бога Отця, Бога Сина та Бога Святого Духа. З найдавніших часів тризуб вважався магічним символом і, свого роду, оберегом.

Щодо Київської Русі, то зображення тризуба містяться на монетах, посуді та печатках, які археологи знайшли під час розкопок. Тризуб є родовим гербом князівського роду Рюриковичів. Вперше про нього згадується у літописах Х століття. Під час укладання договору з візантійськими правителями посланці київського князя Ігоря мали печатки з тризубом. Київський князь Володимир Святославович викарбовував символ на своїх монетах. Вважається, що він символізує поділ Всесвіту (небесне, земне та потойбічне), поєднання божественного, батьківського та материнського начал, а також природних стихій – землі, води та повітря.

У 1917 році тризуб став гербом Української Народної республіки. У 1919 році після прийняття закону про злуку символ стали використовувати у якості герба усієї Соборної України. Коли постало питання про герб для сучасної незалежної України, було оголошено конкурс на створення його проєкту. На розгляд конкурсної комісії надійшло більше 200 робіт від різних авторів і 192 з них містили зображення тризуба. У 1992 році зображення золотого тризуба на синьому тлі було визнано малим Державним гербом України.

Чому патріоти обирають тризуб із срібла

Срібний тризуб – це не про вичурність та багатство. Срібний тризуб – це про патріотизм, лаконічність та стильність. Окрім того, така підвіска має ще ряд інших переваг. Серед них:

  • Універсальність. Підвіска-тризуб користується популярністю як у чоловіків, так і у жінок. Кулон такого типу підходить до зовнішності будь-якого типу.
  • Срібло є безпечним та гіпоалергенним металом. Окрім того, вважається, що срібло має лікувальні та антибактеріальні властивості.
  • Вдале поєднання. Білий колір цього благородного металу гарно поєднується з іншими кольорами в одязі, прикрасах тощо.
  • Простий догляд. Срібло, а особливо чорнене, як у випадку з тризубами від магазину Sorokkа, не потребує особливого догляду. Почистити прикрасу можна в домашніх умовах.
  • Доступна ціна. Попри те, що срібло відноситься до благородних металів, вартість підвіски - тризуба невелика. Дозволити собі цю прикрасу може практично кожен.

Сучасні майстри пропонують безліч варіантів кулонів у формі тризуба. Можна обрати стандартну по формі підвіску, а можна із додаванням оригінальних елементів. Наприклад, це може бути тризуб із мечем або декількома. Вибір залежить від власних вподобань та поглядів на життя. Під час купівлі такої прикраси зрозуміло одне, будь-яка людина тризуб не купить. Носити біля серця герб держави буде лише патріот, який дійсно любить та поважає свою країну.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner