Продавець 💎Sorokka - інтернет магазин ювелірних прикрас розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7227 відгуків
💎Sorokka - інтернет магазин ювелірної біжутерії та срібла 925°💎
+380 (68) 886-84-84
+380 (63) 886-84-84

Срібна підвіска для захисника України

Срібна підвіска для захисника України

Українські оберегові традиції мають славну минувщину: з давніх давен близькі, виряджаючи чоловіка на захист Батьківщини, дарували йому особливу річ – ту, що мала служити оберегом у запеклих боях, надихати родинним теплом і бути згадкою про рідну домівку. Найчастіше таку функцію виконувала прикраса, яка вішалась на ланцюжок у якості підвіски – аби була ближча до серця. У складний воєнний час, правильно підібрана прикраса слугуватиме оберегом для того, хто змушений захищати свою землю. Це наче особливий код нації – вільної та красивої!

Яку підвіску краще обрати для захисника України

Фахівці радять надати перевагу знакам, які споконвіків використовували українці: так позитивна енергетика, закладена близькою людиною, примножиться силою минулих поколінь та аурою рідної землі. Варто придивитись до таких срібних підвісок для захисників:

  • Тризубів у різних варіаціях, наприклад, із мечем. Це один із найдавніших українських оберігових символів. Вперше згадується ще у літописах XX cт. як символ влади великого князя Святослава Ігоревича.

Одне з найпопулярніших трактувань знака – атакуючий сокіл, що дає відсіч тому, хто зазіхнув на його територію.

У 1918 р., після злиття ЗУНР і УНР, тризуб оголосили офіційним гербом незалежної держави, як символ єдності, а згодом – емблемою ОУН. Активно використовувався і в Україні, і в діаспорі;

  • Срібних хрестиків. Український народ завжди з особливою пошаною ставився до хреста. У дохристиянські часи у ньому вбачали єдність матеріального та духовного, видимого та невидимого.

Ще більшого розповсюдження на території сучасної України хрест набув після хрещення Київської Русі. Він став головним символом порятунку душі, перемоги світла над темрявою та сили людської віри, надії і любові;

Хрестик – найочевидніший вибір для віруючої людини;

  • Ладанок або, як подекуди кажуть, іконок. Символізм цих прикрас пов’язаний із християнськими традиціями шанування Божої Матері та святих.

Покров Богоматері – це зображення, на якому Богородиця покриває людей своїм омофором на знак захисту. Являється одним із символів УПА та козацтва. Відвертає у бою ворожу зброю.

Георгій Побідоносець – християнський покровитель воїнів, що боряться на стороні правди. Дарує сміливість та завзяття у бою.

Микола Чудотворець – один із найшанованіших святих України. Вважається покровителем усіх, хто далеко від дому – мандрівників, військових, моряків.

Чому захиснику України варто обрати прикрасу зі срібла

Не менш важливим, наголошують езотерики, є і матеріал, з якого виготовлена прикраса. Витончене, наче травнева конвалія, але доступне по ціні, стійке до корозії та механічних ушкоджень срібло славиться не лише цим. Метал розкішно дивиться на усіх – від підлітків до мужніх чоловіків. Із часом, у польових умовах, срібло темніє, але лише для того, щоб увібравши увесь негатив довколо свого власника, засяяти ще яскравіше. Легко очищається як у домашніх умовах, так і в ювелірних майстернях.

Срібна прикраса для захисника України  – це справжній концентрат позитивної енергетики, що

  • Посилює інтуїцію, яка так необхідна у бою;
  • Захищає від будь-якого енергетичного негативу;
  • Дарує оптимізм;
  • Пришвидшує здатність обробляти інформацію та покращує аналітичні здібності, а це дозволяє приймати правильні рішення в умовах обмеженого часу;
  • Допомагає прихиляти до себе людей. Тож захиснику буде легше поладнати із керівництвом та побратимами.

У онлайн магазині sorokka.com.ua знайдеться гідна срібна підвіска для кожного захисника України. Наші співробітники з радістю допоможуть обрати подарунок воїну.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner