Продавець 💎Sorokka - інтернет магазин ювелірних прикрас розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7252 відгуків

💙💛 Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 18:00, Сб з 10:00 до 16:00. Ваше замовлення буде оброблено в найближчий РОБОЧИЙ час у порядку черги💙💛

💎Sorokka - інтернет магазин ювелірної біжутерії та срібла 925°💎
+380 (68) 886-84-84
+380 (63) 886-84-84

Срібні кулони українського виробництва

Срібні кулони українського виробництва

Кулони зі срібла – то справжня класика ювелірного мистецтва: їх цінують за естетичний вигляд, довговічність, гіппоалергенність та здатність гармонійно вписатися у будь-який образ. Якісна срібна прикраса слугуватиме власнику роками, не вимагаючи особливого догляду, але привертаючи захопливі погляди оточуючих. Аби кулон був не просто красивою річчю, а оберегом, українські ювеліри творчо переосмислюють прадавні символи нашого народу – саме вони наразі на піку популярності.

Популярні типи срібних кулонів вітчизняного виробництва

У саме серце українських поціновувачів срібла влучають кулони:

  • Срібні тризуби, у тому числі з мечем. Це один з найдавніших символів-оберегів нашого народу, який трактують як єдність чотирьох природних стихій, міцність зв’язку з рідною землею та навіть атакуючого сокола, що захищає свою територію.

Саме тризуб обрав собі як знак князівської влади Святослав Ігорович, а багато років потому – в 1918 р. – він став офіційним гербом єдиної української держави під час злуки УНР і ЗУНР, емблемою ОУН і УПА. Тож срібна підвіска у вигляді тризуба – відмінний подарунок для воїна, що боронить рідну землю та свою родину.

  • Хрестики українського виробництва. Навіть у дохристиянські часи хрест вважався сильним оберегом, котрий допомагав зміцнити тіло і дух та закликати на допомогу вищі сили. Однак особливого шанування на нашій землі хрест здобув із хрещенням Київської Руси. Він став не тільки символом православ’я, а й віри у перемогу світла над темрявою, безсмертя людської душі та силу любові. Срібний хрестик буде доречно виглядати на людині будь-якого віку, статусу та статі;
  • Ладанки (іконки). Такі срібні кулони логічно продовжують православні традиції нашого народу – шанування Ісуса Христа, Богоматері та усіх святих, до яких зверталися із сердечними молитвами. Так, Покров Пресвятої Богородиці – іконографічне зображення, що слугувало оберегом ще козакам Запорізької Січі, а Микола Чудотворець і Георгій Побідоносець здавна вважаються покровителями військовослужбовців, моряків та представників усіх небезпечних професій. Кулон з їх зображенням, подарований з любов’ю, – чи не найкращий подарунок для віруючого чоловіка.

За твердженням езотериків, найбільшу оберігову силу мають кулони, виготовлені на Батьківщині. У свою чергу економісти також закликають підтримати вітчизняного виробника.

Чому варто віддати перевагу срібних кулонам українського виробника

Фахівці різних напрямків одностайні: обираючи срібні прикраси, варто віддати перевагу виробникам з України, адже:

  • Срібні кулони українського виробництва мають особливу енергетику – схожу на енергетику їх майбутнього власника. Це посилює їх захисні властивості. Кулон слугуватиме надійним оберегом, поєднуючи у собі магічні властивості срібла, силу рідної землі та підтримку роду. Він посилить інтуїцію та нейтралізує негативний інформаційний потік.
  • Українські прикраси від відповідального виробника – це ідеальне співвідношення ціна-якість. За доступною вартістю легко придбати кулон, який можна не лише із задоволенням носити, а й дарувати чи передавати у спадок – як сімейну реліквію.
  • У скрутні воєнні часи кожна гривня, вкладена у продукцію вітчизняного виробника, – це маленький, але рішучий крок у підтримку економіки, а відповідно, – наближення Перемоги.

Співробітники онлайн-магазину Sorokka з радістю допоможуть підібрати підходящий срібний кулон, виготовлений в Україні. Цінуємо своє, пишаємось своїм, розвиваємо українське виробництво.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner