Продавець 💎Sorokka - інтернет магазин ювелірних прикрас розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7554 відгуків

💙💛 Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 18:00. Ваше замовлення буде оброблено в найближчий РОБОЧИЙ час у порядку черги💙💛

💎Sorokka - інтернет магазин ювелірної біжутерії та срібла 925°💎
+380 (68) 886-84-84
+380 (63) 886-84-84

Скільки коштують срібні хрестики

Скільки коштують срібні хрестики

Серед срібних прикрас великим попитом користуються хрестики. Частіше за все їх купують на хрестини, однак досить часто люди купують їх самостійно. Натільні срібні хрестики нічим не поступаються виробам із золота, а от коштують значно дешевше. Пересвідчитись у цьому можна в інтернет-магазині Sorokka. Великий вибір, оригінальні вироби і доступні ціни – дозволять придбати срібний хрестик, який буде до душі саме вам.

Як формується ціна на срібні хрестики

Взагалі, колись срібло коштувало дорожче золота. Однак, з відкриттям великих покладів цього металу, він значно впав у ціні. Сьогодні срібні хрестики купують як для дітей, так і для дорослих. Ціна на такі вироби формується в залежності від:

  • ваги виробу;
  • габаритів та форм;
  • типу роботи – ручна чи штампована;
  • обробки металу (родоване, з позолотою, чорнінням);
  • наявності та складності декору;
  • наявності вставок із дорогоцінного каміння.

Якщо орієнтуватися на ціновий діапазон срібних хрестиків в онлайн магазині Sorokka, можна говорити про те, що вартість таких виробів стартує від 250 грн. Найдорожчий чоловічий срібний хрестик 925 проби коштує більше 3 тисяч гривень. При цьому його вага складає 13, 5 грамів, він має позолочене покриття з чорнінням.

Чому саме срібні хрестики

Ще у старовинних церковних книгах зазначалося що золото – це метал гріха. Тому, у церковних лавках ще й досі продають переважно срібні хрестики. Зі срібла зроблений і церковний хрест, який використовують під час проведення таїнства хрещення, освячення води тощо. На популярність срібних хрестиків звичайно ж впливає і ціна. Дозволити собі такий оберіг може практично кожен. Однак, не лише завдяки невисокій вартості покупці роблять вибір на користь хрестиків зі срібла. До переваг таких виробів також можна віднести:

  • витончений лаконічний дизайн;
  • здатність підкреслити красоту шкіри;
  • зносостійкість та довговічність;
  • гіпоалергенність та бактерицидні властивості;
  • легкість у догляді.

Як обрати срібний хрестик

До вибору срібного хрестика слід підходити виважено. Якщо виріб придбавається, як символ віри, слід взяти до уваги християнські традиції, тобто звернути увагу на те до якої віри належить людина - православної чи католицької. Вироби відрізняються за формою, мовою слів, положенням ніг Христа та його постаттю.

Якщо срібний хрестик обирається малюку для проведення таїнства хрещення, то краще обирати виріб простий, без додаткового покриття та декору. Підрісши, дитина зможе обрати інший хрестик на власний смак, посвятивши його в храмі.

Чоловікам, як правило, обирають хрести простого та лаконічного дизайну. Обов’язково має бути присутнє розп’яття та напис Врятуй і Збережи. Зазвичай чоловічі срібні хрести декорують чорнінням або позолотою.

Жіночі срібні хрестики можуть бути декоровані ажурними завитками та камінням. Що стосується покриття, то це скоріше родій.

Щодо розміру, важкі срібні хрести здебільшого придбавають для чоловіків кремезної статури. Зважаючи на те, що такі вироби надягаються на масивні ланцюги, при купівлі треба звертати увагу на вушко. Воно має буди достатнього розміру. Жінкам та дівчатам більше підходять хрестики середніх габаритів. Дітлахам зазвичай купують невеличкі аксесуари до 2 см в довжину. Варто звернути увагу на те, щоб на хрестику не було нерівностей та гострих виступів, які можуть поранити малюка.

Носять срібні хрестики на ланцюжках та шнурках, однак головне те, що розміщуватися такий аксесуар має під одягом. Напоказ виставляти натільні срібні хрестики не можна. Якщо ж виріб придбавався у якості прикраси, то як його носити, справа повністю індивідуальна.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner