Сучасна ювелірна біжутерія являє собою вироби, виготовлені з кольорових металів та додатково покриті дорогоцінним захисним покриттям. В якості декоративного елементу можуть використовуватись і вставки, які не є дорогоцінними, але їх характеристики дозволяють мати презентабельний вигляд та хороші експлуатаційні дані. Якщо правильно зберігати такі прикраси, то вони не тільки не чорнітимуть, але й не потребуватимуть особливих ретельних умов догляду. Великий асортимент стильних та оригінальних виробів дозволяє підібрати прикраси навіть під складні образи.
Ювелірна біжутерія: особливості та переваги прикрас
Якісну елітну ювелірну біжутерію, що не чорніє, обирають ті, хто хоче мати в своїй колекції різноманітні гарні та оригінальні прикраси за прийнятною ціною і при цьому не боятися, що виріб швидко потьмяніє та втратить свій блиск. Саме якісна ювелірна біжутерія відноситься до таких аксесуарів.
Жінки, які давно встигли оцінити переваги таких аксесуарів, виділяють ряд їх переваг.
- Навіть після тривалого контакту зі шкірою не викликають алергічну реакцію. Матеріал, який використовувався для виготовлення не провокує ні висипів на шкірі, ні дискомфорту чи подразнень. Також поверхня виробів практично не змінюється під впливом вологи.
-
В якості декоративних елементів, якими доповнюють прикраси, можуть використовуватись вироби з високоякісного пластику, скла чи напівдорогоцінне каміння. Вони не тільки безпечні, але й виглядають розкішно. Більшість з них імітують дороге натуральне каміння.
-
Вироби гарно виглядають, довговічні, не піддаються швидкому прояву потертостей та навіть дрібних дефектів.
- Щоб виготовити біжутерію ювелірного типу, майстри використовують ті ж способи обробітку матеріалу, що й при виготовленні звичайних ювелірних прикрас.
За рахунок того, що такі види прикрас обходяться дешевше, є можливість придбати кілька комплектів для доповнення образу в різному стилі.
Як правильно доглядати за ювелірною біжутерією
Такі види прикрас майже не тьмяніють, тривалий період не втрачають свого презентабельного вигляду та за зовнішніми характеристиками мало чим відрізняються від дорогих прикрас. Щоб максимально довго підтримувати стан біжутерії, важливо дотримуватися максимально простих рекомендацій по догляду за аксесуарами.
-
Для зберігання прикрас краще передбачити окреме пакування з м’якою оббивкою, щоб не провокувати появу подряпин на поверхні. Бажано, щоб кожен елемент зберігався окремо (на відстані хоча б 1 см один від одного). Якщо комплектів кілька і планується постійно оновлювати асортимент, краще для зберігання придбати спеціальні скриньки чи футляри.
-
Щоб покриття не було зіпсоване, не варто допускати частого контакту з побутовою хімією, косметичними засобами чи морською або хлорованою водою. Вони можуть вплинути на блиск виробів.
- Ювеліри не радять піддавати прикраси тривалому впливу і простої води чи умов підвищеної вологи – краще аксесуари зняти під час миття посуду, походу в баню, басейн, сауну, під час прийняття душу. Не кращий варіант і допускати частий вплив високих температур чи швидку зміну температурного режиму.
-
Краще зняти ювелірну біжутерію і при виконанні домашньої чи будь-якої іншої роботи, коли є ризик появи подряпин та пошкодження покриття.
- Ризик, що вироби втратять свій блиск та деформуються є тоді, коли їх тривалий період не знімають на сон чи на період заняття спортом.
Щоб мати можливість тривалий період насолоджуватися привабливим виглядом виробів та їх ексклюзивністю, краще встановити правило – завжди класти біжутерію на своє місце. Ювелірна біжутерія – це прикраси, які при мінімальних вкладеннях допоможуть виглядати захоплююче.