Браслети давно перестали бути переважно жіночими аксесуарами. Сучасні ювеліри та виробники біжутерії турбуються про те, щоб асортимент цих виробів був достатнім і для чоловіків. З допомогою срібних або позолочених браслетів представники сильної статі зможуть підкреслити свою силу, мужність, фінансовий статус. Це універсальний виріб, який можна придбати і просто для власного використання, і в якості подарунку.
Позолота або срібло: чому варто обрати такі прикраси
Чоловічий браслет та інші види прикрас з позолоти чи срібла можуть стати чудовою альтернативою дорогим оригінальним аксесуарам. Придбати їх можна за помірною ціною, а зовнішній вигляд майже не відрізнятиметься від дорогих варіантів. Обираючи срібні чи позолочені прикраси, варто враховувати, що їх доступність дозволяє придбати кілька комплектів до різних образів.
Позолота та срібні прикраси: особливості та переваги виробів
-
Основою виробів з позолотою часто є такі матеріали, як мідь, нікель, латунь. Їх поверхня покривається тонким шаром золота, що дозволяє зберегти сам зовнішній вигляд прикраси та захистити її поверхню від появи корозії, покращити міцність самого виробу. Позолоченими можуть бути і срібні прикраси. Головними перевагами аксесуарів з позолотою є помірна ціна та привабливий вигляд. Позолочені браслети виглядають дорого та дозволяють підкреслити статус чоловіка. Додатково можуть бути прикрашені декоративними елементами – стразами, кристалами.
- Головна причина популярності виробів зі срібла – доступна ціна та можливість підібрати браслет під будь-який стиль та образ. Це можуть бути, як масивні, так і класичні тонкі браслети, зі звичайним плетінням чи оригінальними тематичними елементами. Вони виглядають вишукано та стильно. Доглядати за ними просто. Срібні браслети відрізняються зручністю, не провокують алергічної реакції. Крім того, доведений їх антисептичний вплив на шкіру людини.
Суворих правил щодо того, як та з чим потрібно носити чоловікові позолочені чи срібні браслети немає, але є кілька загальноприйнятих рекомендацій. Так, стилісти рекомендують одягати браслет на руку, протилежну тій, на якій одягнутий годинник. Допускається одночасно на руку одягати і браслет, і годинник, але в даному випадку важливо, щоб вони гармонічно підходили по кольоровій гамі та стилю. Одягаючи одночасно два аксесуари, один з них можна обрати в класичному стилі, простий, не масивний.
Купуючи модель чоловічого браслету, слід враховувати не тільки його декоративні особливості, але й їх жорсткість. Жорсткі прикраси відрізняються масивністю, для них не характерна гнучкість. Більш витонченими є м’які види браслетів. Їх асортимент більший, в залежності від зовнішнього вигляду та типу плетіння поділяються на плетені варіанти, ланцюгові, декоративні та глідерні.
Як носити та з чим поєднувати браслети чоловікові
Спільною перевагою прикрас зі срібла чи з позолотою є їх великий асортимент, що дозволяє купити потрібний аксесуар навіть найвибагливішому чоловіку. Любителям спортивного чи повсякденного стилю можна обрати практично будь-який варіант. На вибір моделі вплине вік власника, загальний стиль образу.
Формуючи діловий стиль, краще обрати стриману чи класичну форми прикраси. Велика кількість декоративних елементів на одній руці буде може недоречно. Буває складно гармонічно поєднати вироби зі срібла чи позолоти з іншими аксесуарами. В цій справі важливо врахувати загальну кольорову гаму образу та кількість прикрас – за раз чоловікам не рекомендовано одягати більше 3 прикрас.
Обираючи срібний або позолочений браслет чоловікові, варто враховувати, щоб він був зручним та мав необхідну довжину. Виріб не повинен стискати руку чи, навпаки, злітати з зап’ястя. Його зручність полягає і в тому, що він не має заважати виконувати звичайні повсякденні справи. Важливо, щоб на руці виглядав ефектно та був доречним до створеного луку.