Продавець 💎Sorokka - інтернет магазин ювелірних прикрас розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
6905 відгуків

💙💛 Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 18:00. Ваше замовлення буде оброблено в найближчий РОБОЧИЙ час у порядку черги💙💛

💎Sorokka - інтернет магазин ювелірної біжутерії та срібла 925°💎
+380 (68) 886-84-84
+380 (63) 886-84-84

Символ Перуна

Символ Перуна

Прикраси із слов’янськими рунами дуже популярні серед сучасників. Вони не лише допомагають доповнити образ, а й підкреслюють внутрішній світ власника та виконують роль оберега. Один із символів, який пропонують сучасні виробники ювелірної біжутерії, зокрема й інтернет-магазин Sorokka, є символ Перуна. Він складається з двох букв П, перекреслених молотом.

Хто такий Перун

Перун – це один із слов’янських богів. Відповідно до давньослов’янської міфології, він народився у сильну негоду під гуркіт грому та сяяння блискавиць. Наші предки представляли для себе Перуна, як чоловіка, що на вигляд має біля 40 років. Статний силач з блакитними очима та світлим волоссям на зображеннях пращурів був одягнений у золоті обладунки, поверх яких було накинуто червоний плащ. Зазвичай Перун сидів на коні, а в руках тримав щит, меч або палицю.

У давньослов’янській міфології Перун є приборкувачем природних стихій, він також майстерно володів зброєю, однак свою силу та навички цей бог застосовував лише тоді, коли треба було відновити справедливість, постояти за праву справу, покарати зло, трусів та зрадників.

Символ Перуна

Талісмани із символом Бога громовержця слов’яни виготовляли з дерева. Як правило, використовували тільки ті дерева, які вважали посередниками між силами неба та землі. З такими рослинами обіймалися, розмовляли, просили захисту чи допомоги у виконанні бажань. Амулети із зображенням, що символізували Перуна, належало виготовляти лише близьким людям. Сам потенційний власник цього робити не мав права.

 

Сучасні обереги із символом Перуна виготовляють з різних матеріалів. Чи не найпопулярнішим є срібло. Носять талісман на поясі або шиї. Такий спосіб сприяє швидкому накопиченню позитивної енергії та віддачі її власнику оберегу.

Руни, що зображують силу Перуна обов’язково мають зображення букви П. Це витягнута вгору фігура з гострими кінцями. Руна із зображенням Перуна, а саме двох букв П, що перекреслені молотом, символізує:

  • перемогу над ворогом;

  • необхідні жертви;

  • цілеспрямованість, відстоювання власної думки;

  • подолання перешкод.

 ​​​​​​​ 

Призначення оберега Перуна схоже із його символічним значенням. Амулет оберігає свого власника, додає йому сил, допомагає долати складнощі. Слабким оберег додає впевненості та рішучості, воїнам дарує удачу та мудрість, сприяє ясному мисленню та тверезості думок навіть у складних ситуаціях. Взагалі оберег Перуна вважається одним із найсильніших знаків від лихого ока та злих сил.

Хто може носити оберег із символом Перуна

Прикраси із символікою Перуна відносяться до чоловічих талісманів. При чому, носити їх краще дорослим представникам сильної половини людства. Для юнаків оберег не актуальний через свою заземлюючу енергію. Дуже обережно треба ставитися до такого оберегу жінкам. Їм він принесе силу, рішучість та впевненість у собі, а от на жіночу долю може вплинути не зовсім позитивно. Дівчата надягали оберег із символом Перуна лише тоді, коли їм потрібно було захищати свою родину та дітей.

Щодо впливу на чоловічу долю, то стародавні слов’яни вважали, що символ Бога громовержця наділяє власника силами, витримкою та мужністю, допомагає йому впоратися із проблемами, що постають на життєвому шляху.

Сучасники сподіваються на силу талісмана під час влаштування на роботу або проходження військової служби. Вважається, що чоловік, який на тілі носить символ Перуна, стане впевненішим у собі та власних силах, матиме міцне здоров’я, буде успішним у всіх починаннях. Досить часто такий талісман дарують чоловікам, що присвятили себе військовій професії, служать в поліції чи інших структурах, пов’язаних із захистом та спасінням людей.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner