Продавець 💎Sorokka - інтернет магазин ювелірних прикрас розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
6684 відгуків
💎Sorokka - інтернет магазин ювелірної біжутерії та срібла 925°💎
+380 (68) 886-84-84
+380 (63) 886-84-84

Символи трьох богів - Сварога, Дажбога і Стрибога

Символи трьох богів - Сварога, Дажбога і Стрибога

Давні слов’яни носили амулети та підвіски з зображенням богів та інших знаків, які надавали силу та допомагали подолати життєві проблеми. Інтернет-магазин якісної та сучасної біжутерії Сорока пропонує асортимент подібних прикрас і сьогодні, оскільки такі вироби знаходяться на піку популярності. Їх купують і для захисту, і в якості оригінальної прикраси, яка допоможе урізноманітнити стиль.

Підібрати потрібний символ зможуть не тільки жінки, але й чоловіки. Щоб отримати захист вищих сил, підкреслити мужність, сміливість, досягти поставленої мети, представники сильної статі частіше всього обирають символи трьох богів – Сварога, Дажбога, Стрибога. Купуючи прикраси з такими зображеннями, важливо не тільки вірити в їх силу, але й розуміти значення.

Символ Сварога

Знак Сварога символізує кузню слов’янського бога. Такий символ – чоловічий оберіг. Аналогом жіночого варіанту є Зірка Лада-Богородиця. Вважалось, що Сварог завжди все робив власноруч, без чиєїсь допомоги та магічних втручань, тому чоловічі прикраси з таким зображенням ідеально підійдуть для тих, хто тяжко працює або ж планує розпочати власну справу.

Якщо чоловік сильний духом та працьовитий, має чисті та чесні помисли, такий знак буде йому корисним, допоможе розвиватися духовно та вдосконалити до потрібного рівня свою майстерність. Оберіг має сильний позитивний вплив. Вважається, що в центральній його частині задумане розташування вогню, що швидко спалює весь негатив довкола та захищає свого власника.

Оскільки Сварог – один з головних богів слов’янського пантеону, власник амулету чи підвіски автоматично отримує захист й інших вищих сил. Крім того, тим, хто вірить в силу цього символу та має його постійно при собі, гарантовано благополуччя та процвітання, добробут та щедрі блага йому та його родині. Це універсальний та всеохоплюючий знак, який одночасно символізує основні природні стихії – воду, вогонь, повітря та землю.

Символ Дажбога

Такий талісман символізує надію, сімейне благополуччя та різні блага. Постійно маючи при собі амулет чи підвіску з символом Дажбога, чоловік буде захищений від зла та життєвих перешкод, його переслідуватиме успіх. Дажбог також асоціюється зі знаннями та тим, як правильно зрозуміти сутність речей, тому знак буде актуальним для тих, хто навчається чи планує змінити сферу роботи, правильно зорієнтуватися в тому, правду чи брехню йому говорять.

Якщо людина має двоїсту натуру, символ Дажбога допоможе розібратися у вчинках та почуттях, досягти гармонії з близькими людьми. Потрібно врахувати, що знак надає допомогу тільки тим, хто дійсно вірить в цю силу. Носити прикраси з таким зображенням можуть, як чоловіки, так і жінки (незалежно від віку та професійного спрямування).

Символ Стрибога

Символ повинна носити тільки щира, достойна людина, яка не має злих помислів. Вважається, що Стрибог (бог вітру у східних слов’ян) міг швидко забрати та розвіяти все, що було отримано людиною незаконним шляхом. Актуальним такий знак буде для чоловіків та жінок, діяльність яких залежить від погодних умов (наприклад, мисливці, рибалки, моряки, працівники сфери сільського господарства). Не зайвим він буде й для тих, хто любить подорожувати.

Якщо правильно його носити, він захистить і від життєвих бід та нещасних випадків. Повіривши в силу та магію цього знаку, його власник буде захищений від зла, йому будуть подаровані хороші новини та благополуччя. Давні слов’яни часто згадували Стрибога разом з Дажбогом, шанували їх також в один день.

Прикраси з зображенням захисних символів можна обрати не тільки для себе, але й для близької людині, якій щиро бажають тільки найкращого. Носити амулети та підвіски з зображенням богів та інших слов’янських символів потрібно так, щоб вони контактували зі шкірою. Варто врахувати, що використовувати їх потрібно тільки для добрих намірів - в іншому разі вони можуть тільки нашкодити своєму власнику.

Щоб не втратити силу символу, для його зберігання краще передбачити окрему скриньку, не рекомендовано розміщувати з іншими звичайними прикрасами. Щоб підсилити захист вищих сил, варто мати кілька різних прикрас-амулетів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner