Одним із найзатребуваніших останнім часом ювелірних виробів став армійський жетон зі срібла. Цей виріб служить одночасно і прикрасою, і своєрідним амулетом. Якісні та оригінальні армійські жетони покупці можуть придбати в інтернет-магазині ювелірної біжутерії та срібла Sorokka.
Армійський жетон – символ віри та незламності
Історія армійського жетона почалася ще в Стародавній Греції. Цей впізнавальний знак чіпляли собі спартанці на випадок загибелі. Так рідні могли упізнати та оплакати загиблого воїна. Сучасні військові жетони з’явилися в Америці під час громадянської війни. Спочатку це були розплющені кулі, які потім замінили мідними та сталевими медальйонами. У 1906 році американська армія зробила цей аксесуар обов’язковим елементом обмундирування.
Сьогодні жетони затверджені 190 країнами світу серед яких і Україна. На жетоні зазвичай вказується індивідуальний номер військовослужбовця та його особиста інформація. З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, армійські жетони набули неабиякої популярності. Їх носять не лише військові, а й люди цивільних професій. Також цю прикрасу можна побачити на волонтерах та патріотах держави.
Срібло, як матеріал для армійського жетона
Для виготовлення армійських жетонів використовують різний метал. В інтернет-магазині Sorokka пропонують аналогічні вироби, виготовлені зі срібла. Нині це чи не один із найпопулярніших матеріалів у виготовленні прикрас. Причин тому є декілька:
- Безпечність. Срібло є одним із найбезпечніших матеріалів. Враховуючи, що армійські жетони досить часто носять на шиї і вони контактують зі шкірою, срібний виріб не викликатиме алергії та подразнень.
-
Універсальність. Срібні вироби виглядають органічно та лаконічно. Вироби з цього металу підходять людям будь-якого віку, з любим типом шкіри. Срібло гармонійно поєднується з усіма стилями одягу.
- Міцність. Даний матеріал не боїться механічних пошкоджень та впливу навколишнього середовища. Срібний виріб зберігатиметься в родині не один десяток років.
-
Доступність. На відміну від решти дорогоцінних металів, срібло має прийнятну ціну, тому дозволити собі срібний виріб може практично кожен.
- Легкість у догляді. З часом срібло може втратити блиск та зовнішню привабливість. Однак, йому легко повернути первозданний вигляд власними силами, або за допомогою майстрів.
Армійський жетон зі срібла, як частина внутрішнього світу та індивідуального образу
Армійські жетони набули великої популярності з початком повномасштабної війни. В асортименті сучасних ювелірних магазинів, зокрема Sorokka можна придбати жетони, які потім легко доповнити патріотичними зображеннями та написами, особистими символами. Купують такі вироби з метою:
- прояву внутрішнього світу, патріотизму, стійкості, мужності та любові до своєї країни;
-
в якості амулету для близької людини;
-
у вигляді армійського жетону для військовослужбовця;
-
доповнення образу та стилю;
-
на подарунок для близької людини, друга, побратима тощо.
Армійські жетони, носять переважно на шиї. В якості допоміжного аксесуару використовують ланцюжок або ювелірний шнурок:
- Ланцюжок для срібного жетона варто вибирати з такого ж металу. Підвіска на ланцюжку – це класичний спосіб носіння такої прикраси.
-
Ювелірний шнурок. Ці вироби з’явилися в асортименті ювелірних магазинів відносно недавно. Армійський жетон на ювелірному шнурку виглядає дуже органічно та стильно.
Інколи підвіску у вигляді армійського жетону можна побачити на браслеті чи ремені. Усе залежить від зручності та вподобань власника.