Срібні браслети входять в топ-3 прикрас за популярністю. Ці вироби цінують як представниці прекрасної статі, так і представники сильної половини. Щодо жінок, то чимало з них обирають срібні браслети з цирконієм. Дивовижний у своїй красі самоцвіт дає можливість ювелірам створювати прекрасні, стильні та оригінальні прикраси. Окрім того, що такі вироби дуже красиві, вони ще й досить доступні за ціною.
Що таке цирконій
Цирконій присутній періодичній таблиці Менделєєва і це метал. Щодо ювелірної справи, то майстри використовують камінь цирконію. Цирконій або фіаніт – це мінерал, який створюється в лабораторних умовах і використовується для імітації діамантів. У цьому синтетичному кристалі поєднується цирконій та кисень. Камінь не лише неймовірно гарний. Він:
-
твердий та прозорий;
-
не боїться високих температур;
-
добре переносить вплив хімічних речовин;
-
виглядає красиво, а коштує недорого.
Від початку цирконій не планували використовувати в ювелірній справі. Його створювали для застосовувати в оптичній та лазерній галузях хімії та фізики. Зрозумівши, що камінь має високий коефіцієнт заломлення і практично не відрізняється від алмазів, майстри ювелірної справи стали використовувати його у своїй галузі.
Варто зазначити, що досить часто фіаніт застосовують у виробі разом з іншими комнями. Як ніякий другий матеріал, цирконій здатен підкреслити неперевершеність основного мінералу, проте не менш гарно виглядає у самостійній ролі.
Основний колір цирконію – прозорий та чистий. Однак, він може мати різні домішки, які впливають на кольорову гаму. Так у ювелірних виробах можна зустріти цирконієве каміння жовтого, рожевого, червоного, синього, бірюзового відтінків.
Оскільки фіаніти створюють в промислових умовах, то вони не мають природних набутих якостей. Вважається, що власник чи власниця може наділити його тими властивостями, на які здатна. Це - цілеспрямованість, вдача, впевненість, вміння притягувати любов та добро. Кажуть, що у власників цирконієвих виробів сильно розвинута інтуїція. Знаючі люди говорять, що браслети з фіанітами не призначені для щоденного носіння. Як мінімум на одну добу виріб потрібно знімати, щоб кристали повноцінно відпочивали та набирались нової сили.
Різновиди срібних браслетів з цирконієм
Поєднання срібла з цирконієм чи не найбільш вдала комбінація матеріалів у ювелірному виробі. У таких браслетах основа срібна. Поціновувачі цього металу знають, що срібло відноситься до дорогоцінних металів. Воно міцне, безпечне, гіпоаллергенне, довговічне, легке у догляді. Срібло дуже вдало поєднується з різним камінням, а тим паче з цирконієм.
Щодо браслетів, то їх різновиди розглянемо на прикладі виробів від інтернет-магазину ювелірних прикрас Sorokka. У його асортименті представлено браслети з фіанітами:
- у патріотичних жовто-блакитних кольорах;
- з білим камінням, виконані у плетінні Арабський бісмарк;
- у плетінні Арабський бісмарк з блакитним камінням;
- з цирконієвим камінням у чорно-білій гаммі;
-
у чорному кольорі та інших.
Браслети з цирконієм також відрізняються вагою та товщиною. Окрім того, обираючи браслет з цирконієм, варто звернути увагу на декілька факторів. Перш за все якість самого виробу, механізм застібки та магазин, у якому планується зробити покупку. Справа в тому, що попри штучність каміння, фіаніти не раз піддавались підробці. Неякісне каміння зазвичай ввозиться з-за кордону. Щоб не купити кота в мішку, краще придбавати ювелірні вироби в спеціалізованих магазинах. Зазвичай вони цінують свою репутацію, а до браслетів додається спеціальний цінник, у якому зазначається не лише вартість, а й вага виробу та проба срібла.