Продавець 💎Sorokka - інтернет магазин ювелірних прикрас розвиває свій бізнес на Prom.ua 5 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
7252 відгуків

💙💛 Графік роботи: Пн-Пт з 09:00 до 18:00, Сб з 10:00 до 16:00. Ваше замовлення буде оброблено в найближчий РОБОЧИЙ час у порядку черги💙💛

💎Sorokka - інтернет магазин ювелірної біжутерії та срібла 925°💎
+380 (68) 886-84-84
+380 (63) 886-84-84

Патріотичні прикраси в етностилі

Патріотичні прикраси в етностилі

Прикраси в етностилі – це можливість продемонструвати патріотизм, підкреслити свою ідентичність та отримати власний оберіг. Сьогодні такі вироби набули нового сенсу, адже дають можливість повернутися до витоків історії свого народу, зрозуміти його традиції та культуру.

Чи може прикраса бути оберегом

Прикраси в етностилі сьогодні займають великий сегмент українського ринку аналогічних виробів. Майстри пропонують поціновувачам етніки неймовірні намиста з натурального каменю та бісеру, вироби зі шкіри, дерева, тканини та металу. Окрему нішу займають прикраси, що містять старослов’янські символи. Їх цінують не лише за оригінальність, а й за енергетику, яку вони несуть. Вважається, що такі прикраси захищають людину, адже мають магічну силу та захищають своїх власників від злих напастей і негативу.

Як правило, обереги носять на тілі. З їх допомогою наші сучасники доповнюють власний образ та посилюють енергетичний захист. Для виготовлення патріотичних виробів використовують різні матеріали, проте найбільшу енергетичну силу, на думку спеціалістів у цій царині, має срібло.

Відомо, що за всіх часів слов’яни намагалися захистити себе та свої домівки від зла, хвороб і злих людей за допомогою оберегів. Наші пращури поклонялися культу Сонця, тому слов’янські обереги мали солярні знаки, для яких характерними є потужні магічні та енергетичні властивості. Проте, до підбору таких амулетів ставилися дуже виважено та помірковано, адже кожен символ мав своє значення та спрямування.

7 найпотужніших слов’янських символів

Слов’янські прикраси-обереги ділилися на жіночі та чоловічі. Цей принцип практично не змінився й зараз. Якщо говорити про жіночі символи, то серед них можна виділити:

  • Лунницю. Це споконвічний жіночий символ, який сприяв продовженню молодості, зачаттю, благополучному виношуванню дитини та легким пологам. Право виготовлення такого амулету надавалося лише найстаршій в роду жінці. Вона не допускала до цієї справи сторонніх осіб.

  

  • Молвинець. Цей оберег наділений сильною захисною енергетикою, яка здатна вберегти від заздрісників і ворогів. Своїй власниці талісман здатен принести довголіття, красу та добробут.

  • Ладинець. Ще один потужний жіночий талісман, який асоціюється з Богинею Ладою. Використання талісману допоможе власниці зберегти лад та радість у домі. Амулет радять носити вагітним жінкам задля захисту від згубного енергетичного впливу.
  • Щодо чоловічих оберегів, то від жіночих вони відрізняються своєю дією. Чоловічі символи направлені на посилення хоробрості, волі до перемоги, лідерських якостей, витривалості, мудрості та сили. Нині стало традицією дарувати такі амулети військовослужбовцям, волонтерам, поліціянтам, рятувальникам. Серед найпотужніших оберегів можна назвати:

  • Алатир. Цей символ називають ще хрест Сварога або серце Всесвіту. Знак символізує захист від будь-якого зла та недобрих помислів, зцілює від фізичних та духовних хвороб, посилює уважність та допомагає розкрити прихований потенціал, гармонізує відносини між протилежними статями. Власників чоловічої статі оберіг наділяє силою, дарує удачу в справах, захищає від різного лиха.

  • Боговник. Це виключно чоловічий оберіг, який символізує духовну силу та просвітлення. Він допомагає зміцнити в людині віру, найти своє місце в світі, сприяє врегулюванню конфліктів, підказує правильний шлях, захищає від зла та недугів. Найкраще прикраси з Боговником підходять людям творчих професій (поетам, композиторам, художникам).

  • Валькірія. Вважається, що цей слов’янський оберег допомагає власнику під час битв і війн. Його потрібно мати кожному чоловіку, який йде на війну, щоб повернутись цілим і неушкодженим. Пращури наносили цей символ навіть на зброю. У ворогів, які з нею стикались, шансів піти живими з поля бою не залишалось.
  • Друк Велеса. Цей оберіг буває двох типів – у вигляді вовчої або ведмежої лап. Люди, що розуміються на слов’янських символах, стверджують, що такий амулет наділяє власника силою, яку має ведмідь, впевненістю у собі, ясним розумом, допомагає досягнути заповітних цілей.

 

Слов’янський оберіг потрібно не лише правильно обрати, а й правильно носити. Підвіску чи кулон, виготовлений в етностилі, надягають на ювелірний шнурок або ланцюжок. Вважається, що ефективний вплив матиме амулет, який розташований на рівні серця. Окрім того, знавці радять ховати сакральний символ під одягом, подалі від сторонніх очей.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner